Gebze Laminant Kaplama İşleri

Diğer tüm tadilat işlerinde olduğu gibi laminant kaplama işlerinizde de büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Yaşam alanlarınızın daha şık bir görünüme kavuşması ve enerji tasarrufu sağlamanız açısından laminant kaplama uygulamasını şiddetle öneriyoruz.

Laminant Kaplama

Odalar İçin Laminant Kaplama

Bir odanın en uygun zemin kaplamayla döşenmesi, yapınızın ömrünü uzatabilir. Bir odadan içeri girdiğin ilk andan itibaren dikkatinizi çeken birkaç farklı unsur vardır. Bunlar genellikle duvar rengi, mobilya ve ışık olmaktadır. Fakat, ilk dakikadan itibaren bir odanın nasıl göründüğünün en belirleyici faktörü zeminidir.

Eğer zemin kaplaması kötü durumda ise odanın bütün havası negatif bir etki yaratabilir. Bunun tersi bir şekilde iyiyse de, inanılmaz bir etkiyle güzelleşebilir. Seçeneklerin çokluğundan gerçek anlamda çarpıcı etkiyi yaratacak zemin kaplamasını seçmek hüner gerektirir. Tabii ki çoğu kararınız kişisel zevklerinize göre olacaktır. Ancak, bazı odalar ve evin bölümleri için ideal denilebilecek zemin kaplama seçimleri vardır.

Mutfak İçin Laminant Kaplama

Günlük yaşam trafiğinin yoğun olduğu mutfak alanında, tüm zemin seramik fayans (renkli olabilir) kullanmak en uygun seçim olacaktır. Ticari değeri yüksek olduğundan, seramik fayans son derece dayanıklı bir zemin kaplama malzemesidir. Rahatlıkla silinip temizlenebilmesi yönünden de avantaj sağlayan seramik zemin, oldukça uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Montajı, harcamanızı yükseltebilmektedir. Ancak, bazı fayansların uygulamasını kendi kendinize yapma imkanınız da vardır. Daha yumuşak ve sıcak görünüm için mutfak zemininizde laminat parke de tercih edebilirsiniz. Hem ahşap hem de fayans görünümünü bir arada elde etmeniz de seçenekler arasında yer almaktadır. Mutfak zemini seçiminde en önemli unsur, temizlik açısından elverişli, güvenlik ve dayanıklılık adına da kaygan olmayan yüzeylerin tercih edilmesidir.

Kusursuz bir hizmet için Gebze Tadilat‘ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Laminant Kaplama
İconları Göster
İconları Gizle