Tadilat işlemleri öncesinde tek bir çatı altında hayatını devam ettiren kişilerin ortaklaşa katılımı ile ev içerisinde yapılacak olan Gebze tadilat hizmetimizin planı hazırlanmaktadır. Onarılması ya da değiştirilmesi talep edilen mutfak, salon, yatak odası, banyo ve evin diğer alanları için öncelik ve ihtiyaç listesinin oluşturulması gerekir. Öncelikler ve ihtiyaçlar belirlendikten sonra ise dekorasyon uygulamasını yapacak kişiler ile bağlantıya geçilir. Kurumsal bir firma olmamızı da her aşama da kontrollü ve bilinçli gelişme sağlamamıza borçluyuz.

Bu hizmetimizi seçmeniz ile beraber evinizde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Web sitemizi de siz değerli müşterilerimizin incelemesi için hazırladık ve aynı şekilde sunmaktayız. Gebze tadilat hizmetimizi sunarken müşteri talebine göre boya uygulaması da sunabiliyoruz. Bu uygulamadan önce yerlerin ve etrafın kirlenmemesi için koruma işlemlerimizi zemin gibi alanlara uyguluyoruz. Kabarmış ve eskimiş yüzeyleri raspa gibi aletler ile temizliyoruz. Düşük, çukur ya da delikli yüzeyler için de alçı tamiri hizmetimizi sunuyoruz. Tamir ettiğimiz alanları müşterilerimize sunduğumuz kalite doğrultusunda kusursuz hale getiriyoruz.

Yıpranmış ve eskimiş pencerelerin bakım ve onarım hizmetini de yine Gebze Tadilat hizmetimiz dahilinde sunabiliyoruz. Saydığımız tüm bu uygulamalar müşterilerimizin istek ve taleplerine göre değişiklik gösterebilir. Kurumsal ve profesyonel bir firma olmamızı ise elbette ki siz değerli müşterilerimizin memnun kalmasına borçluyuz. Sizlerin hizmetimizi tercih etmesi bizleri gururlandırmakla beraber kusursuz bir sonuç çıkarmaya da teşvik ediyor.

İconları Göster
İconları Gizle